bilgi@sifadiyaliz.com
0(326) 227 56 00

Hakkımızda

Hakkımızda

Yeni ve modern binası ile Şifa Diyaliz Merkezi, Akdeniz\' de, Türkiye\' nin en güzel şehirlerinden biri olan Hatay-Antakya\' da şehir merkezinin hızla geliştiği çevre yolu üzerinde hizmet vermektedir.

Diyaliz merkezine 2 Km. uzaklıkta Antakya Devlet Hastanesi, 2 Km. mesafede Hatay Devlet Hastanesi’ nin yer alması, hastane koşullarına ihtiyaç duyulabilecek acil durumlar düşünüldüğünde çok büyük avantajdır.

3 katlı merkezde, 1379 m2 lik bir alanda, modern ve konforlu iç görünümüyle hizmet veren Şifa Diyaliz Merkezi, biri yedek olmak üzere son model 42 adet Fresenius 4008 S ve 5 Adet Fresenius 5008 S diyaliz makinesi olmak üzere toplam 47 cihazımız bulunmaktadır. Merkezimiz Double Reverse Osmosis yöntemi ile çalışmakta olan Su Arıtma Sistemi ile hizmet vermektedir. Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı ayrı odalar tahsis edilmiştir. Merkezimizin teknik altyapısı, 50 makineye göre kurulmuştur.

Merkezimizde 47 makine için konusunda uzman 2 Doktor, 1 hemo diyaliz hemşiresi, 1 Teknisyen , 1 Diyetisyen ve 11 yardımcı personel bulunmaktadır.